Ide o tehotenstvo?

era123
30. apr 2022

Ahojte, prosím vás potrebovala by som poradit
6dni mi meskala menstruacia na 6.den som si ráno urobila test a bol negativny hned na to som mala slabí ruzovy výtok a potom iba spinenie. 7den.som už normálne dostala menstruaciu lenze týzden ma bolia prsia mám ich dost citlive , tvrdne mi brucho a mám ho nafuknuty celkovo sa cítím inak este nikdy mi menstruacia nemeskala a tieto priznaky nemavam pred menstruaciou. Každý mesiac mám pri tom silné krce pod bruskom ale teraz vobec. Co si tom myslíte? Mohla som medzi tym potratit alebo tam nejaka ta sanca je k doktorovi idem až za 2tyzdne a už sa idem zbláznit od nedockavosti

elementissa
30. apr 2022

Nie, mala si posunutú ovulaciu a menzes. Telo sa mení. Ja mám každý mesiac iné PMS a niekedy aj žiadne. Niekedy celý mesiac. Niekedy mám cyklus rok-dva 28-29 dní. Potom sa mi posunie na 35-40... Proste tak to je, netreba zbytočne stresovať. Keď máš negatívny test a krámy, tak rozhodne nie si tehotná

domka222
30. apr 2022

@era123 od akej nedočkavosti? Test negatívny a menzes prišiel, to znamená, že tehotná zrejme nie si

era123
autor
30. apr 2022

@elementissa
Chcela som napisat že mi vyšiel test pozitivne..
Sama nechápem přeco tam je negativne

7kikuska7
1. máj 2022

Tak to potom bolo biochemické tehotenstvo

jaskolka
3. máj 2022

Biochemické tehotenstvo. Došlo k oplodneniu, ale zárodok sa neudržal, a odplavil sa pri menštruácii
Je to veľmi časté, a žena ak netestuje, ani o tom nevie, berie to ako oneskorenú menštruáciu, neráta sa to ani ako potrat do štatistiky, pretože sa to stane takmer u každej ženy aspoň raz v živote a často o tom ani nevie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre