Pomôže mi Inofolic Combi k otehotneniu?

Zodpovedané
7. máj 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Mám nepravidelnú menštruáciu, naposledy som ju dostala až na 43. deň. O bábo sa snažíme už rok, no nedarí sa nám.

Začala som užívať Inofolic Combi. Vážim 63 kg.

Bráni k otehotneniu aj nadváha?

Pomôže mi Inofolic Combi k otehotneniu?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

Inofolic a Myoinositol je jedným z podporných prostriedkov na otehotnenie zvlášť u žien s nadváhou a polycystickými vaječníkmi. Stabilizuje hormonálne hladiny a podporuje nastolenie ovulačných cyklov.

Neviem akú máte výšku, takže je ťažké určiť BMI.

Preventívne určite môžete Inofolic combi užívať, netreba prekračovať odporúčané dávkovanie.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Peter Krajkovič