Prechod z Inofolicu combi na klasický Inofolic

zuzka_puska
6. sep 2020

Baby, myslíte že by bol problém ak 2 mesiace vkuse užívam inofolic combi, a plynule prejdem na obyčajný inofolic? Končí mi balenie a dr má dovolenku 😭 Nemám sa s kým poradiť, na nete som odpoveď nenašla. Začala som s combi, na odporúčanie dr, ale v pribalovom letaku som našla že je vhodný pre ženy s bmi nad 25....ja mám ale normálnu váhu. Tak som chcela prejsť na ten klasický inofolic. Neviem či je to dobrý nápad, či nie... Ďakujem

janetinka27
7. sep 2020

@zuzka_puska podla mna mozes, vsak je to len nejaky doplnok, nie liek. combi je pre plnsie zeny, tebe staci podla mna ten obycajny.

rarara88
7. sep 2020

Ja som bola na tom presne tak isto ako ty, začala som s combi, lebo iný v lekárni nemali. Keď som si prečítala že je pre ženy s vyšším BMI, tak som si kúpila aj normálny, ale ten mi nechutil, tak som opäť prešla späť na combi. Keď som sa na to pýtala mojej gyn, povedala že môžem kľudne aj combi, že uškodiť mi to určite neuškodí

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre