Slúži Inofolic combi aj na úpravu cyklu?

jaja8_9
12. apr 2019

Ahojte dievčatá, včera som začala užívať inofolic combi, viem ze je tu veľa týchto tém 🙄 ale predsa. Snažíme sa o bábätko už pomaly rok a stále nič, som po liečbe progesteronom no žiaľ neúspešne tak som dala na inofolic 😊 a dúfam ze sa podarí už. Slúži inofolic aj na úpravu menštruačného cyklu alebo je to len na podporu plodnosti? Keby ste mali hocijaké skúsenosti ci už pozitívne alebo negatívne keby ste zanechali v komentároch 🙂 ďakujem pekne

12didi12
12. apr 2019

@jaja8_9 mne inofolic úplne napravil cyklus 😉 a ešte plus alchemilkovy čaj ale ten je najlepšie piť len do ovulácie..

michaliita
12. apr 2019

@jaja8_9 ahoj, my sme sa s manzelom snazili 2,5 roka. Po prefuku vajecnikov a odstraneniu cyst ktore zabranovali priechodnosti, mi odporucili ze bez IVF to nepojde. Zacala som brat Macu Peruansku z cerveneho korena spolu s Inofolicom. Otehotnela som do 2 mesiacov. Drzim Palce!

jaja8_9
autor
13. apr 2019

@michaliita ďakujem ❤️ dúfam ze aj nám sa už podarí

jaja8_9
autor
13. apr 2019

@12didi12 dufma aspoň o tu nápravu cyklu keď už nič iné 🙂 uvidíme

jaja8_9
autor
13. apr 2019

@michaliita a Macu peruansku kde zoženiem? V lekárni tiež?

slnecnica36
13. apr 2019

@jaja8_9 no my sme sa snažili vyše roka, posledná ms 26.2., na 12. deň folikulometria, folikul bol dostatočne veľký, dr povedal že o 3 dni dôjde k ovulácii, že sa mame snažiť, ďalšia kontrola na 10. deň a tam mi povedal že folikul má 30mm že nepraskol, že nedošlo k ovulácii, že mám na 99% čakať ms a že mám prísť zase na 12. deň po ms a pichne mi vyvolávaciu injekciu na ovulku a odporučil mi inofolic combi, takze to bol 22. deň po ms o dva dni som začala brat inofolic 2x denne, na 26. deň sexík a na 28. deň ms nedošla (ja mám pravidelnú, nikdy mi nemeškala) spravila som test a tam slabšia čiarka, no ja som tomu neverila, lebo som čítala, že niekomu inofolic rozhádže cyklus... no a včera som bola u lekára a už mám aj tehotenský preukaz, som takmer v 8tt. Takze mne pomohlo cca 10 tabletiek. Dr. mi povedal, že inofolic pomohol prasknúť folikul a bolo. Rozhodne to stojí za skúšku 😉 silno držím palčeky

jaja8_9
autor
13. apr 2019

@slnecnica36 gratulujem 😊 len u mňa je problém to ze nemám ani pravidelnú ms

jaja8_9
autor
13. apr 2019

@jaja8_9 a ďakujem dúfame ❤️

jaja8_9
autor
13. apr 2019

@slnecnica36 a pochybujem o tom ze mávam aj ovulku 😔

magnolia555
13. apr 2019

@jaja8_9 ahoj, ja som ho brala tiež. Ale u nás zrejme pomohlo aj odstránenie cyst a prefuk vajcovodov. Poznám zo svojho okolia viacero žien, ktorým sa podarilo otehotnieť a brali inofolic. Držím Ti palce.

slnecnica36
13. apr 2019

@jaja8_9 ďakujem. Vieš, čítala som veľa poradní na nete kým sme sa snažili a bolo tam kopec príbehov, napr. že sa snažili 7 rokov, bolo im povedané, že nemajú šancu a predsa sa podarilo. Všade za dočítas hlavne to, že si máš sex užívať a nesústredíte sa na to. Nechápala som ako mám na to nemyslieť keď to bola moja jediná a celodenná myšlienka. My sme dieťa odkladali lebo sme veľa cestovali, mám už 36 rokov a mám nadváhu. Ked som sla od dr, keď nedošlo k ovulácii, celou cestou domov som plakala že som stará a tučná a dieťa nikdy mat nebudem. Čakala som na ďalšiu ms a práve ten jeden sex bol spontánny, nebolo to robenie deti ale milovanie a fakt to práve vtedy vyšlo, fakt keď som to najmenej čakala. Hlavu hore, ono to príde, neboj 😉 papaj inofolic a chod k svojmu dr na folikulometriu a on ti povie ako to vyzerá a hlavne mysli pozitívne

michaliita
13. apr 2019

@jaja8_9 drzim velmi ❤️ palce

michaliita
13. apr 2019

@jaja8_9 ja som kupovala cez internet, ale myslim ze sa da aj v lekarni urcite kupit.

jaja8_9
autor
14. apr 2019

@magnolia555 ďakujem 🙂 dúfam

lilyianka
14. apr 2019

@jaja8_9 Mne inofolic predĺžil cyklus, skoro o týždeň neskôr som dostávala ako zvyčajne tak som ho po 2m vysadila....inak aspoň čo viem tam sa odporúča brat ženám s polycystickymi vaječníkmi čo napr môj prípad nebol....

iwuskapoh
25. apr 2019

Nema niekto na predaj inofolic combi chcela by som vyskusat s manzrlom sa snazime 2 roky a nedari sa nam brala som aj clostil pol roka a nic som zufala :(

cirilinka
28. apr 2019

Ahojte baby,chcem sa spytat či mi pomôže inofolic combi k otehotneniu.Mam nepravidelnú menštruáciu.Dakujem

jaja8_9
autor
1. jún 2019

@cirilinka zatiaľ to vyzerá ze mne to aspoň upravilo cyklus ale tehotná nie som

mucenka
14. júl 2019

ahojte, zostalo mi polovica balenia inofolic combi(t.j. 30 kapsúl ), expirácia 08/2020. Ak by mal niekto záujem, lacno predám.

mucenka
16. júl 2019

už je predané

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre