Ak by som dala ročné dieťatko do súkromných jaslí a nastúpila do práce, ako je to s rodičovským príspevkom a platením jaslí?

Zodpovedané
7. dec 2023

Dobrý deň,

chcem sa poradiť o mojej situácii.

Ak by som dala ročné dieťatko do súkromných jaslí a nastúpila by som späť do práce, ako je to s rodičovským príspevkom a platením jaslí?

Dostávala by som naďalej rodičovský príspevok alebo už len príspevok na jasle?

Ďakujem

Dobrý deň,

poberali by ste naďalej rodičovský príspevok, popri ňom môžete pracovať neobmedzene.

S prianím pekného dňa,
Lenka