Aká bude moja materská, keď sa druhé dieťa narodí po viac ako 3 rokoch po prvom?

Zodpovedané
14. nov 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa informovať o výške materskej v mojom prípade.

Na akú vysokú materskú budem mať nárok, keď som stále zamestnaná na TPP a druhé dieťa sa narodí po vyše 3 rokoch po prvom?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak po skončení rodičovskej dovolenky a kým nastúpite na novú materskú sa vrátite naspäť do práce, tak sa Vám materská bude počítať z dosiahnutého príjmu.

S prianím pekného dňa,
Lenka