Mám nárok na 500-eurovú odmenu, ktorú dostávajú zamestnanci vo verejnej správe?

Zodpovedané
11. okt 2022

Dobrý večer,

pracovný pomer mi stále trvá, ale do februára som bola na MD a potom som bola na rodičovskom príspevku. Momentálne som na neplatenom pracovnom voľne od augusta. Manžel je na MD a ja som samoplatca poistného.

Mám nárok na 500-eurovú odmenu, ktorú dostávajú zamestnanci vo verejnej správe?

Ďakujem

Dobrý deň,

pre vznik nároku na odmenu musí zamestnanec v štátnej a verejnej správe v rozhodujúcom období od 1.1.2022 do 31.8.2022 vykonávať prácu aspoň v minimálnom rozsahu 1 deň.

Ak ste neboli vôbec v práci, tak nie.

S prianím pekného dňa,
Lenka