Môže 14 mesačné dieťa nosiť na doma namiesto papučiek barefoot sandále?

Zodpovedané
18. nov 2019

Dobrý deň,

moja dcérka má 14 mesiacov a od roka chodí sama. Doteraz chodila doma v protišmykových ponožkách, ale už sa jej v nich šmýka. Odkedy sa ochladilo, tak má vkuse ľadové nôžky.

Chcem jej kúpiť klasické detské papuče, ale u nás v obchodoch sú veľmi tvrdé.

Je vhodné, aby doma namiesto papučiek nosila barefoot sandále?

Rozhodujem sa medzi Froddo prewalkers, Liliputi a Freyco.

Ktoré sú podľa vás najvhodnejšie?

Vopred ďakujem za radu

Dobrý deň,

áno,môžte kúpiť dcérke na doma barefoot papuče. Papuče si skôr vyberte podľa typu nôžky Vašej dcérky(úzka, široká, normálna.)

Odporúčam Vám si objednať meradlo plus 12. Je to špeciálne meradlo, ktoré odmeria detskú ale aj dospelú nohu. Je veľmi praktické aj pre meranie vnútornej dĺžky topánok.

Tak sa viete uistiť,že topánky, ktoré kupujete, sú dostatočne priestranné, alebo či sú topánky, ktoré dieťa nosí stále dobré.

Prajem Vám pekný deň.
Mgr. Antónia Wágnerová

Detská sekcia FYZIO&Kids: http://fyzioklinik.sk/fyziokids/
FYZIO KLINIK: http://fyzioklinik.sk