Pendlovanie medzi rodičmi a vplyv na malé deti do budúcna. Čo nám odporúčate?

Zodpovedané
8. máj 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom pendlovania detičiek od jedného rodiča k druhému.

Ublíži malým detičkám viac to, že budú pendlovať raz k mame a raz k otcovi ako to, že by prežili detstvo v nefunkčnom manželstve?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

pýtate sa ma na komplexnú a veľmi závažnú otázku, na ktorú vám na tejto platforme nemám ako odpovedať.

Myslím si, že je veľmi dôležité, že ste volila krok smerom k odbornej pomoci. Individuálne poradenstvo vám pomôže urobiť rozhodnutie smerom k najväčšej možnej podpore detí.