6 ročnej dcére vznikajú fľaky na tvári. O akú alergiu ide?

Zodpovedané
7. sep 2020

Dobrý deň,

moja 6 ročná dcéra dostala alergickú reakciu a ja neviem z čoho. Má červené fliačky až mapky raz na tvári, potom to zmizne a vznikne to inde. Trvá to už tri dni a zaujíma ma ako dlho to ešte potrvá. U lekára som bola.

Môže to mať z paliny, ktorú som mala v aute?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

ak ste boli u lekára, aké testy vám robili? Určite odporúčam navštíviť alergo-imunológa a absolovať testy na inhalačné a potravinové alergie.

Žiaľ vám nepoviem o akú alergiu ide pretože, takto sa prejavuje 99% antigénov po strete s imunitou.

Prajem Vám pekný deň,
Mgr. Veronika Mičianová, PhD.

+421 944 331 420
mail: info@imwell.sk
web: www.imwell.sk
FB: https://www.facebook.com/imwell.sk/