Rok sa trápim so žihľavkou, výsypom a svrbením tela. Čo mi pomôže?

Zodpovedané
5. máj 2021

Dobrý deň,

už rok sa trápim so žihľavkou, výsypom po celom tele a svrbením celého tela. Pridávam foto výsledkov od alergologičky a ako vyzerá moje telo.

Kde hľadať príčinu mojich kožných problémov?

Na eliminačnej diéte som bola a žiadna úľava. Mesiac som jedla len ryžu a čistú vodu píla žiadne zlepšenie.

Ďakujem

Dobrý deň,

určite odporúčam kontaktovať gastroneterológa a preveriť aj protilátky na intolerancie na potraviny a tiež test na laktózovú intoleranciu.

U alergológa vám boli prešetrené alergie to sú protilátky typu IgE. Na intolerancie je potrebné preveriť protilátky IgA, IgG a IgM.

Po výsledkoch ma kontaktujte, pomôžem Vám s nastavením správnej diéty.

Prajem Vám pekný deň,
Mgr. Veronika Mičianová, PhD.

+421 944 331 420
mail: info@imwell.sk
web: www.imwell.sk
FB: https://www.facebook.com/imwell.sk/