Aká otočná autosedačka je vhodná pre ročné dieťa do Peugeota?

Zodpovedané
21. mar 2022

Dobrý deň,

dcérka bude mať 3.4.2022 jeden rok a hľadám pre ňu autosedačku, ktorá musí byť však otočná. Dcérka má cca 9 kg a cca 85 cm. Auto máme Peugeot 3008, ročník 2017.

Ktorá by bola vhodná?

Ďakujem

Dobrý deň,

ideálna je autosedačka i-Size do 105 cm. Neviem aké máte požiadavky, či chcete autosedačku ktorá Vám už vydrží čo najdlhšie, alebo Vám záleží na bezpečí, do cca 4 rokov ju povozíte v spomínanej i-Size kategórii autosedačiek a potom zakúpite ďalšiu, ktorá už bude dcérku sprevádzať do cca 12 rokov.

Z i-Size autosedačiek do 105 cm odporúčam nasledovné:

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.