Autosedačka Joie i-Spin 360

1 skúsenosť

Autosedačka Joie i-Spin 360 je sedačka, ktorá sa dá použiť v smere a proti smeru jazdy. Pre použitie proti smeru jazdy - od narodenia až do výšky 105 cm. A pre použitie v smere jazdy od veku 15 mesiacov (min. 76 cm výšky) do výšky 105 cm.

Vlastnosti

• Smart Ride ™ poistka sťažuje možnosť otočenia v smere jazdy predtým ako je možné používať ju po smere (minimálny vek 15 mesiacov a výška nad 76 cm),
  • otočná v rozsahu 360 stupňov,
  • Simple Swivel ™ - aktivátor otáčania je umiestnený v pozícii, ktorá je pre ľahko dosiahnuteľná rodičom,
  • Sleepytime tilt ™ - obsahuje celkom 6 polôh sklonu, ktoré sú dostupné proti aj po smere jazdy,
  • Guard Surround Safety ™ - celková ochrana pri bočnom náraze je doplnená o ďalšie prvky, ktoré sa automaticky vyklopia pri pripútaní dieťaťa,
  • opierka hlavy je nastaviteľná do 6 možných výškových pozícií,
  • hlavová opierka sa skladá z 3 vrstiev rôznych materiálov pre špičkovú ochranu hlavy pri náraze,
  • nastaviteľné IsoFixové uchytenie,
  • 5 bodové pásy s polstrovaním a jednoduchým nastavením a utiahnutím,
  • možnosť nastavenia sklonu sedačky počas jazdy,
  • indikátory správnej inštalácie opornej nohy umiestnené v hornej časti bázy,
  • ventilácia zaisťujúca príjemnú klímu,
  • luxusné materiály a polstrovanie,
  • všetky látkové časti možno ľahko zložiť a vyprať.

Parametre

Inštalácia v aute isofix
Orientácia po a proti smeru jazdy
Hmotnosť 13,9 kg
Rozmery 65 x 46 x až 76 cm
Certifikácia i-Size ECE R129 / 02
Nosnosť do 19 kg
Pripútanie vnútri autosedačky 5 bodový pás autosedačky

Hodnotenia a skúsenosti s autosedačkou Joie i-Spin 360

Máš skúsenosť s autosedačkou Joie i-Spin 360?
ivgame  16. jan 2023

Joie je TOP ako pokračovacia autosedačka

Som spokojná s výberom. Jediné čo mi je ľúto že už k vajcu sme nekúpili túto otočnú základňu a ušetrili by sme peniaze.
Vajco máme inej značky.
  • Je otočná - dieťatko sa mi ľahšie nakladá a vykladá
  • Má isofix
  • Veľa vankúšikov a výplní pre pohodlie dieťatka
  • Polohovateľná sedacia časť
  • Polohovateľná opierka hlavy
  • Príjemné zapínanie
  • Pri odopínaní pásov ich môžem zastrčiť do ušiek po stranách autosedačky a tým sú aj pripravené na ďalšie použitie :)