Akú autosedačku do 300 eur odporúčate pre 9 mesačné dieťa do SUV auta?

Zodpovedané
18. jan 2022

Dobrý deň,

potrebovala by som radu ohľadom autosedačky pre dcéru. 9 mesačná dcéra ma momentálne 8,5 kg a meria cca 71 cm. Momentálne použiva vajíčko od Joie Gemm, s ktorým sme boli spokojní. Auto máme väčšie SUV, čiže veľkosť sedačky neriešim. Ide mi predovšetkým o bezpečnosť.

Akú autosedačku 9- 1 8/9 - 25 kg by ste nám odporučili do 300 eur?

Ďakujem

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.