Akú autosedačku odporúčate do Audi Q5?

Zodpovedané
3. nov 2020

Dobrý deň,

hľadám autosedačku do auta Audi Q5. Sedačky máme rovné + Isofix. Zvažujem Joie.

Ktorú autosedačku nám odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

podľa foto (aj čo zákazníci píšu do skupiny) sa mi zdajú skôr šikmejšie.

Ak chcete s Isofixom, tak ja by som do jednej z týchto - Joie i-Spin Safe, Joie i-Spin 360 ,
Nuna Prym (je už viac vymakaná, ovládanie polohovania spredu, náhradný poťah), BeSafe iZi Turn i-Size (Švédska top kvalita). Testovo ohľadom bezpečnosti sú na tom podobne.

Autosedačka Joie i-Spin Safe

Autosedačka Joie i-Spin Safe je protismerná varianta autosedačky i-Spin 360. Zachováva výhody tohto modelu, ale zároveň kladie ešte väčší dôraz na bezpečie dieťaťa.

Autosedačka Joie i-Spin 360

  1 skúsenosť

Autosedačka Joie i-Spin 360 je sedačka, ktorá sa dá použiť v smere a proti smeru jazdy. Pre použitie proti smeru jazdy - od narodenia až do výšky 105 cm. A pre použitie v smere jazdy od veku 15 mesiacov (min. 76 cm výšky) do výšky 105 cm.

Autosedačka Nuna PRYM

Autosedačka Nuna PRYM je ľahko ovládateľná vďaka možnosti natočenia o 360 stupňov a zároveň bezpečná, vďaka použitiu špičkových tlmiacich materiálov. Použitie proti smeru jazdy je pre výšku 40 - 105 cm. Použitie v smere jazdy je pre výšku 76 - 105 cm.

Autosedačka BeSafe iZi Turn i-Size

Autosedačka BeSafe iZi Turn i-Size je flexibilná otáčacia autosedačka pre batoľatá. Proti smeru jazdy je určená pre deti s výškou od 61 cm do 105 cm a po smere jazdy od 88 cm do 105 cm. Táto detská autosedačka s funkciou plnej rotácie 360 ​​° umožňuje pohodlné vloženie a vybratie dieťaťa z autosedačky v akejkoľvek pozícii.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute