Akú autosedačku odporúčate pre 5 mesačné dieťa s váhou 9 kg?

Zodpovedané
5. jan 2022

Dobrý deň,

hľadám autosedačku pre 5 mesačnú dcéru, ktorá má 9 kg a 73 cm. Vo vajíčku už nechce byť.

Ktorá autosedačka je vhodná pre moju dcérku?

Ďakujem

Dobrý deň,

pre 5 mesačnú je ešte najvhodnejšie vajíčko. Ale pokiaľ je nepokojná a ste si istá, že dôvod na to nemá (napríklad zlé usadenie, veľa vrstiev oblečenia dieťatka vo vajíčku, nepohodlné alebo nekvalitné vajíčko), tak potom by som zvolila autosedačku inštalovanú do protismeru a polohovateľnú čo najviac do ľahu.

Napríklad:

Autosedačka Nuna PRYM

Autosedačka Nuna PRYM je ľahko ovládateľná vďaka možnosti natočenia o 360 stupňov a zároveň bezpečná, vďaka použitiu špičkových tlmiacich materiálov. Použitie proti smeru jazdy je pre výšku 40 - 105 cm. Použitie v smere jazdy je pre výšku 76 - 105 cm.

Autosedačka BeSafe iZi Turn i-Size

Autosedačka BeSafe iZi Turn i-Size je flexibilná otáčacia autosedačka pre batoľatá. Proti smeru jazdy je určená pre deti s výškou od 61 cm do 105 cm a po smere jazdy od 88 cm do 105 cm. Táto detská autosedačka s funkciou plnej rotácie 360 ​​° umožňuje pohodlné vloženie a vybratie dieťaťa z autosedačky v akejkoľvek pozícii.

Autosedačka Joie i-Spin 360

  1 skúsenosť

Autosedačka Joie i-Spin 360 je sedačka, ktorá sa dá použiť v smere a proti smeru jazdy. Pre použitie proti smeru jazdy - od narodenia až do výšky 105 cm. A pre použitie v smere jazdy od veku 15 mesiacov (min. 76 cm výšky) do výšky 105 cm.

Autosedačka Graco Turn2Me

Autosedačka Graco Turn2Me umožňuje voziť dieťa proti smeru jazdy až do hmotnosti 18 kg (približne do 4 rokov). Vďaka Isofixu zaberie inštalácia len niekoľko sekúnd.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.