Akú autosedačku odporúčate pre štvormesačného syna, ktorý je stiesnený vo vajíčku?

Zodpovedané
8. nov 2021

Dobrý deň,

hľadám autosedačku ktorú by sme mohli využívať pre nášho skoro štvormesačného synčeka. Váži 7,2 kg a meria 65 cm. Momentálne máme vajíčko Cybex Aton Q platinum.

Najradšej by som mu autosedačku ešte nedávala, ale v zimnom overáli je vo vajíčku nespokojný a stiesnený.

Akú autosedačku odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

v zimnom overale by dieťatko v autosedačke byť nemalo z hľadiska bezpečnosti i pohodlia. Zrejme aj preto je dieťatko v autosedačke stiesnené a nespokojné.

Vhodnými autosedačkami sú:

(od 0 do 18 kg)

Autosedačka BeSafe iZi Turn i-Size

Autosedačka BeSafe iZi Turn i-Size je flexibilná otáčacia autosedačka pre batoľatá. Proti smeru jazdy je určená pre deti s výškou od 61 cm do 105 cm a po smere jazdy od 88 cm do 105 cm. Táto detská autosedačka s funkciou plnej rotácie 360 ​​° umožňuje pohodlné vloženie a vybratie dieťaťa z autosedačky v akejkoľvek pozícii.

Autosedačka Maxi-Cosi Pearl 360

Autosedačka Maxi-Cosi Pearl 360 je určená pre deti od narodenia do 4 rokov.

Autosedačka Nuna Todl Next

Autosedačka Nuna Todl Next poskytuje vysokú úroveň bezpečia. Proti smeru jazdy sa používa od 40 - 105 cm a v smere jazdy od 76 - 105 cm.

Autosedačka Joie i-Spin 360 E

  1 skúsenosť

Autosedačka Joie i-Spin 360 E sa od verzie i-Spin 360 odlišuje len tým, že neobsahuje delenú vnútornú vložku. Je teda vhodná až pre samostatne sediace deti.

Autosedačka Graco Turn2Me

Autosedačka Graco Turn2Me umožňuje voziť dieťa proti smeru jazdy až do hmotnosti 18 kg (približne do 4 rokov). Vďaka Isofixu zaberie inštalácia len niekoľko sekúnd.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, by Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.