Autosedačka Joie i-Spin 360 E

1 skúsenosť

Autosedačka Joie i-Spin 360 E sa od verzie i-Spin 360 odlišuje len tým, že neobsahuje delenú vnútornú vložku. Je teda vhodná až pre samostatne sediace deti.

Vlastnosti

• schválená pre použitie proti smeru jazdy od narodenia do výšky 105 cm,
  • schválená pre použitie v smere jazdy od veku 15 mesiacov (min 76 cm výšky) do výšky 105 cm,
  • Smart Ride ™ poistka sťažuje možnosť otočenia v smere jazdy pred tým, než je možné používať ju po smere (minimálny vek 15 mesiacov a výška nad 76 cm),
  • otočná v rozsahu 360 stupňov,
  • Simple Swivel ™ - aktivátor otáčania je umiestnený v pozícii, ktorá je ľahko dosiahnuteľná pre rodičov,
  • Sleepytime tilt ™ - obsahuje celkom 6 polôh sklonu, ktoré sú dostupné proti aj po smere jazdy,
  • Guard Surround Safety ™ - celková ochrana pri bočnom náraze je doplnená o ďalšie prvky, ktoré sa automaticky vyklopí pri upútanie dieťaťa,
  • Grow Together ™ - opierka hlavy je nastaviteľná do 6 možných výškových pozícií,
  • Tri-Protect ™ - hlavová opierka sa skladá z 3 vrstiev rôznych materiálov pre špičkovú ochranu hlavy pri náraze, vrátane patentovanej pamäťovej peny Intelli-Fit ™,
  • nastaviteľné Isofixové uchytenie,
  • jednoduchá a rýchla inštalácia,
  • 5 bodové pásy s polstrovaním a jednoduchým nastavením a utiahnutím,
  • možnosť nastavenia sklonu sedačky počas jazdy, bez nutnosti preinštalovania vo vozidle,
  • integrovaná oporná noha s možnosťou nastavenia do jednej z 19 pozícií pre bezpečnú inštaláciu v ktoromkoľvek vozidle,
  • indikátory správnej inštalácie opornej nohy umiestnené v hornej časti bázy,
  • ventilácia zaisťujúca príjemnú klímu v horúcich dňoch,
  • robustný korpus zo špičkových materiálov pre maximálnu ochranu dieťaťa,
  • luxusné materiály a polstrovanie pre maximálne pohodlie dieťaťa,
  • všetky látkové časti možno ľahko zložiť a vyprať.

Parametre

Rozmery 65 x 58 x 51,5 - 76 cm
Certifikácia ECE R129 / 02 (i-Size)
Nosnosť 19 kg

Hodnotenia a skúsenosti s autosedačkou Joie i-Spin 360 E

Máš skúsenosť s autosedačkou Joie i-Spin 360 E?
zuzincek  12. jún 2022

Skvelá sedačka za primeranú cenu

Predchádzajúcu sedačku sme mali Zopa Voyager a teda oproti nej je Joie iný level. Lepšie nám tiež sedí na šikmé sedadlá (čo je u japonských áut v celku bežné) a keď dcéra zaspí, vôbec jej nepadá hlava ako to bolo u predchádzajúcej sedačky. Má 6 polôh, čo uplne postačuje. Otáča sa veľmi premyslene jednou rukou. Dcéra z nej nechcela dokonca vystúpiť. My sme nadmieru spokojný. Je to veľmi kvalitná sedačka a nebojím sa povedať, že je kvalitou aj bezpečnosťou porovnateľná s drahšou Britax Romer.
  • 6 polôh
  • Bezpečnosť