Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Akú autosedačku pre štvormesačné dieťa do Hyundai i20?

Zodpovedané
6. okt 2021

Dobrý deň,

hľadám autosedačku z kategórie 0 - 18 kg pre štvormesačné dieťa do Hyundai i20. Momentálne používame iba vajíčko z trojkombinácie. Celkom sa mi pozdáva otočný systém a pokukujem po značkách ako Britax, Joie, Maxi Cosi.

Aké sú Vaše odporúčania?

Ďakujem

Dobrý deň,

dieťatko by som vozila vo vajíčku čo najdlhšie, ideálne kým z neho nevyrastie (cca 15 mesiacov), alebo aspoň do 6 mesiacov a jednoznačne v protismere jazdy. Po vajíčku sú vhodné pokračovacie autosedačky i-Size (do 105 cm), autosedačky kategórie 0 - 18 kg a kategórie 9 - 18 kg.

Autosedačky i-Size:


Autosedačka Maxi-Cosi Pearl 360

Autosedačka Maxi-Cosi Pearl 360 je určená pre deti od narodenia do 4 rokov.


Autosedačka Britax-Römer Dualfix iSense Bundle Flex iSense

Autosedačka Britax-Römer Dualfix iSense Bundle Flex iSense vychádza z obľúbeného ADACom oceneného modelu Dualfix M i-Size. Je vybavená inovatívnym osvetlením, ktoré ešte viac spríjemní cestovanie. Je určená pre deti od 3 mesiacov do cca 4 rokov.


Autosedačka Joie i-Spin 360 E

Autosedačka Joie i-Spin 360 E sa od verzie i-Spin 360 odlišuje len tým, že neobsahuje delenú vnútornú vložku. Je teda vhodná až pre samostatne sediace deti.


Autosedačka Nuna PRYM

Autosedačka Nuna PRYM je ľahko ovládateľná vďaka možnosti natočenia o 360 stupňov a zároveň bezpečná, vďaka použitiu špičkových tlmiacich materiálov. Použitie proti smeru jazdy je pre výšku 40 - 105 cm. Použitie v smere jazdy je pre výšku 76 - 105 cm.

Autosedačky 0 - 18 kg:


Autosedačka Joie Spin 360

Autosedačka Joie Spin 360 uľahčí nastupovanie a vystupovanie malého pasažiera a zároveň umožní cestovanie po i proti smeru jazdy.

Autosedačka Graco Turn2Me

Autosedačka Graco Turn2Me umožňuje voziť dieťa proti smeru jazdy až do hmotnosti 18 kg (približne do 4 rokov). Vďaka Isofixu zaberie inštalácia len niekoľko sekúnd.


Autosedačka Britax-Römer Dualfix 2 R

Autosedačka Britax-Römer Dualfix 2 R je najviac flexibilnou voľbou pre dieťa od narodenia do 4 rokov (105 cm). Sedačka s možnosťou otočenia o 360 stupňov ponúka rodičom i deťom maximálny komfort. Možno ju inštalovať po i proti smeru jazdy.


Prajeme šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂


Simonka
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk