Akú autosedačku s isofixom odporúčate na šikmé sedačky?

Zodpovedané
10. sep 2021

Dobrý deň,

hľadám autosedačku hlavne na šikmé sedadla. Nezáleží na tom, či bude lacnejšia alebo drahšia. Cenový limit nemám. Hlavne musí byť s isofixom, poprípade otočná. Dieťa má 10 mesiacov a váži 9 kg.

Aké sú Vaše odporúčania?

Ďakujem

Dobrý deň,

pokiaľ nemáte finančný strop, tak by som odporučila jednu z najbezpečnejších autosedačiek na trhu:

Autosedačka BeSafe iZi Turn i-Size

Autosedačka BeSafe iZi Turn i-Size je flexibilná otáčacia autosedačka pre batoľatá. Proti smeru jazdy je určená pre deti s výškou od 61 cm do 105 cm a po smere jazdy od 88 cm do 105 cm. Táto detská autosedačka s funkciou plnej rotácie 360 ​​° umožňuje pohodlné vloženie a vybratie dieťaťa z autosedačky v akejkoľvek pozícii.

Autosedačka je otočná o 360° s možnosťou cestovania dieťatka v protismere čo najdlhšie.
Zo skúseností vieme, že autosedačka sadne aj do áut so "šikmými" sedadlami a dieťatku hlavička pri spánku nepadá dopredu.

Lacnejšími, ale tiež veľmi bezpečnými autosedačkami, ktoré umožňujú otáčanie o 360° sú autosedačky:

Autosedačka Joie i-Spin 360

  1 skúsenosť

Autosedačka Joie i-Spin 360 je sedačka, ktorá sa dá použiť v smere a proti smeru jazdy. Pre použitie proti smeru jazdy - od narodenia až do výšky 105 cm. A pre použitie v smere jazdy od veku 15 mesiacov (min. 76 cm výšky) do výšky 105 cm.

Autosedačka Nuna REBL

Autosedačka Nuna REBL schválené použitie má proti smeru jazdy od 61 do 105 cm, maximálna váha dieťaťa 18,5 kg a v smere jazdy od 80 do 105 cm, maximálna váha dieťaťa 18,5 kg.

Ak sa rozhodnete pre autosedačku, ktorá nedisponuje otáčaním o 360°, tak odporúčame:

Autosedačka BeSafe iZi Modular X1 i-Size

Autosedačka BeSafe iZi Modular X1 i-Size sa ľahko inštaluje na iZi Modular i-Size Base. Ide o vylepšený model autosedačky pre batoľatá.

Autosedačka Britax Römer Trifix 2 i-Size

Autosedačka Britax Römer Trifix 2 i-Size je určená pre deti od 76 - 105 cm. Obsahuje pokročilé bezpečnostné funkcie, s ktorými je dieťa dobre chránené.

Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neušli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.