Aký je rozdiel medzi autosedačkami Joie i-Spin 360 a Joie i Spin 360 GT?

Zodpovedané
27. jan 2020

Dobrý deň,

rada by som si nechala poradiť ohľadom autosedačiek Joie i-Spin 360 a Joie i Spin 360 GT.

Aký je medzi nimi rozdiel?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

Joie i-spin 360 GT pokiaľ viem neexistuje. Je Joie Spin 360 GT a Joie i-Spin 360 E.

Autosedačka Joie Spin 360 GT je vlastne starším modelom autosedačky Joie i-Spin 360. Spĺňa staršiu normu ECE R44. I-spin spĺňa najnovšiu i-size normu (ECE R129).

Čo sa týka ADAC testov, tam i-spin vychádza o niečo lepšie ako staršia spin. Prikladám screenshoty (prvá je SPIN a druhá I-SPIN)

Autosedačka Joie Spin 360 GT

  1 skúsenosť

Autosedačka Joie Spin 360 GT je pre deti od narodenia do 18 kg. Je možné ju používať po i proti smeru jazdy. Upevnenie pomocou Isofixu.

Autosedačka Joie i-Spin 360 E

  1 skúsenosť

Autosedačka Joie i-Spin 360 E sa od verzie i-Spin 360 odlišuje len tým, že neobsahuje delenú vnútornú vložku. Je teda vhodná až pre samostatne sediace deti.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute