Aký je rozdiel medzi autosedačkou Joie I-spin Safe R a Joie I-spin 360 R?

Zodpovedané
14. apr 2022

Dobrý deň,

máme auto dodávkového typu, čiže kolmé sedenie. Hľadám pokračovaciu autosedačku pre teraz 11 mesačné dieťa, ktoré už aktívne chodí. Uvažujem nad Joie I-spin Safe R a Joie I-spin 360 R.

Aký je medzi nimi rozdiel?

Boli by vhodné do nášho auta?

Autosedačka by bola v strednom rade vstrede na 3 sedačke.

Ďakujem

Dobrý deň,

rozdiel v porovnaní s autosedačkami, ktoré nie sú označené písmenom R (čiže
Joie i-Spin 360 a Joie i-Spin Safe) nie je takmer žiadny. Malý rozdiel je vo vysúvaní bočníc ochrany.

Čo sa týka porovnania Vašich dvoch spomínaných autosedačiek, tak si treba dať pozor. Autosedačka Joie i-Spin Safe R je len protismerná, čiže dieťa v nej môžete voziť len v protismere do 105 cm.

Ak plánujete mať dieťatko neskôr otočené do smeru jazdy, tak zvoľte Joie i-Spin 360, alebo Vami spomínanú s označením R.

Čo sa týka šikmejších sedadiel, tak problém že by nesadla nebude. Hlavne sa uistite, že je stredné sedadlo vybavené Isofixom.

Prajem šťastnú ruku pri výbere autosedačky 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.