Aký je rozdiel medzi Britax Römer Trifix2 i-size a Britax king II?

Zodpovedané
21. okt 2020

Dobrý deň.

chcela by som sa poradiť ohľadom autosedačiek Römer.

Aký je rozdiel medzi Britax Römer Trifix2 i-size a Britax king II?

Akú inú by ste mi odporučili pre 9 mesačne 10 kg dieťa?

Veľa tu spomínate Joie.

Ako zistím, či mám šikmé sedadlá v aute?

Mám Toyou Auris a manžel Toyotu Avensis.

Keby sme vydržali ešte 2 - 3 mesiace vo vajci, ktorá sedačka by bola vhodnejšia Britax alebo Joie?

Ďakujem

Dobrý deň,

z Vami spomínaných Römeriek ani jednu neodporúčam pre 9 mesačné dieťa. Obe sú totižto v smere jazdy. Vaše dieťatko patrí z bezpečnostného hľadiska ešte na dlho do protismeru jazdy.

To, či sú sedadlá šikmé zistíte napríklad tak, že si na ne sadnete a ak vám sedadlá nasmerovávajú kolená smerom hore (vyššie ako zadok) tak sú šikmé. Čo ale pozerám cez google fotky pre Vaše autá tak sa mi zdajú pomerne rovné.

Nepíšete akú máte finančnú predstavu ale cca v cene Trifixu je Joie Stages Isofix alebo Joie i-Spin 360 (bez E), ale tá je už o čosi drahšia.

Autosedačka Joie Stages Isofix

Autosedačka Joie Stages Isofix je veľmi flexibilná autosedačka od 0 do 25 kg. Výrobca pochádza z Anglicka. Sedačku môžete použiť proti smeru jazdy od 0 do 18 kg a v smere jazdy od 9 do 25 kg.

Autosedačka Joie i-Spin 360

  1 skúsenosť

Autosedačka Joie i-Spin 360 je sedačka, ktorá sa dá použiť v smere a proti smeru jazdy. Pre použitie proti smeru jazdy - od narodenia až do výšky 105 cm. A pre použitie v smere jazdy od veku 15 mesiacov (min. 76 cm výšky) do výšky 105 cm.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute