Aký model autosedačky vybrať - Joie, Cybex alebo Britax Römer

Zodpovedané
12. nov 2022

Dobrý deň,

hľadáme autosedačku pre dieťa (v smere aj protismere jazdy, s isofixom), auto máme Opel Astra.

Dieťa má 11mes, 9kg, sedí samostatne. Uvažujeme o Joie spin 360, Britax Römer dualfix alebo Cybex sirona.

Ďakujem

Dobrý deň,

vzhľadom na sklon sedadiel by som z vyššie uvedených vybrala Joie i-Spin 360. Otočná autosedačka s pripojením na Isofix a nastavením do 6 polôh. Je využiteľná v oboch smeroch, nosnosť má do 19 kg, vyrovná aj sklon šikmých sedadiel. Obsahuje zmenšujúce vložky, ktoré budete potrebovať, aby nemalo dieťa v autosedačke okolo seba príliš veľa priestoru a nebolo by dostatočne chránené.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek