Autosedačka na šikmé sedadlá v Hyundai

Zodpovedané
23. okt 2022

Dobrý deň,

máme v aute zrejme šikmé sedačky, bude nám pasovať joie 360?
Bojím sa, či nebude malému padať hlava.

Ďakujem

Dobrý deň,

v prípade, že máte v aute šikmý sklon sedadiel, volila by som Joie i-Spin 360. Je to otočná autosedačka s pripojením na Isofix a nastavením do 6 polôh. Je využiteľná v oboch smeroch, nosnosť má do 19 kg, veľmi dobre sadne aj na sedadlá so šikmým sklonom.

V prípade, že nemáte definovaný rozpočet, odporúčam Nuna Todl Next. Otočná autosedačka s nosnosťou do 19kg, s kvalitným poťahom s prímesou merino vlny. V aute sa upevňuje na systém Isofix, je možné ju používať v oboch smeroch. Dieťaťu v protismere poskytne viac miesta na nohy, má lepšie riešenú vložku. K tejto sedačke je však potrebné kúpiť základňu Nuna Base Next, nie je jej súčasťou.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek