Autosedačka pre 4 ročné dieťa

Zodpovedané
30. jan 2023

Dobrý deň,

prosím, vedeli by ste poradiť autosedačku pre 4 ročného syna(doteraz sa vozil v protismere), 100cm. Máme ešte ďalšie dve deti, teraz sa malý vezie vo vajíčku vpredu, ale už by sme vymenili za posmernú pre velkáča dopredu.
Je to možné?
Menšie deti by boli v protismere vzadu.

Ďakujem

Dobrý deň,

neviem, akú má syn váhu ani akú máte predstavu o cene autosedačky.

Samozrejme, môžete syna umiestniť na sedadlo spolujazdca. Aby sa mohol voziť v sedačke kat. 15-36kg, je okrem výšky potrebné, aby dosiahol hmotnosť min. 15kg.

  • Nuna AACE LX - pohodlná autosedačka kategórie i-Size do 150 cm, pri upevnení systémom Isofix môžete nastaviť sklon pre nájdenie ideálnej polohy. So zdvíhaním hlavovej opierky sa aj jemne rozširuje do strán, ventilačné panely pomáhajú navodiť príjemnú klímu.

  • Avionaut MaxSpace - pohodlná, polohovateľná autosedačka s vysokou chrbtovou opierkou. Reálne vydrží do 160cm výšky dieťaťa. Má príjemný poťah a dodatočnú oporu krčnej chrbtice.

  • Joie i-Traver Signature - kvalitná, bezpečná autosedačka, ktorá pekne sadne aj deťom s výškou od 100cm. V prípade, že ju umiestnite na predné sedadlo, dá sa spolu so sklonom sedadla auta naklopiť aj chrbtová opierka autosedačky.

Pred samotnou kúpou je najlepšie, keď si danú autosedačku syn vyskúša, aby mu nebola príliš široká a aby sa on sám v nej cítil príjemne.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek