Autosedačka Römer Dualfix M i-Size a Joie i-Spin 360. Ktorá je lepšia?

Zodpovedané
14. aug 2020

Dobrý deň,

rada by som sa poradila pri výbere autosedačky pre 6 mesačnú dcérku, ktorá má cca 7,5 kg. Rozhodujem sa medzi
Römer Dualfix M i-Size a Joie i-Spin 360 (E).

Rozdiel medzi Joie i-Spin a spin E je, že nemá novorodeneckú vložku.

Je vložka potrebná pri 6 mesačnom dieťaťi?

Ďakujem

Dobrý deň,

polročné dieťa by malo byť ešte vo vajíčku. Je vám malé? Alebo sa Vám nepáči?

Skôr by som vymenila za kvalitné veľké vajíčko napr. Klippan Dinofix (asi najväčšsie na trhu) alebo Cybex Aton M.

Autosedačka Klippan Dinofix

  1 skúsenosť

Autosedačka Klippan Dinofix je určená deťom od narodenia do 13 kg. Existuje možnosť zakúpenia základne, ktorá bude slúžiť v pokračovacej sedačke Triofix.

Autosedačka Cybex Aton M

Autosedačka Cybex Aton M je ľahučká autosedačka, ktorá so zakúpením Isofixovej základne Base M a následne autosedačky Cybex Sirona M2 i-Size tvorí "rodinný systém", ktorý ponúka jednu základňu pre dve sedačky.
Spoločne s kočíkmi CYBEX, GB, Chicco, X-lander, TFK, Joie, Junama, Dara Dorjan a niektorými ďalšími je možné autosedačku používať ako súčasť cestovného systému.

Ak trváte na pokračovacej tak radšej Joie i-Spin Safe alebo Joie i-Spin 360 a určite bez E. Vložky bude určite treba (možno nie všetky).

Autosedačka Joie i-Spin Safe

Autosedačka Joie i-Spin Safe je protismerná varianta autosedačky i-Spin 360. Zachováva výhody tohto modelu, ale zároveň kladie ešte väčší dôraz na bezpečie dieťaťa.

Autosedačka Joie i-Spin 360

  1 skúsenosť

Autosedačka Joie i-Spin 360 je sedačka, ktorá sa dá použiť v smere a proti smeru jazdy. Pre použitie proti smeru jazdy - od narodenia až do výšky 105 cm. A pre použitie v smere jazdy od veku 15 mesiacov (min. 76 cm výšky) do výšky 105 cm.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute