Je autosedačka Joie i-spin Safe bezpečná?

Zodpovedané
27. sep 2021

Dobrý deň,

zvažujem kúpu autosedačky Joie i-spin Safe.

Je autosedačka Joie i-spin Safe bezpečná?

Aký je Váš názor na túto autosedačku?

Ďakujem

Dobrý deň,

Joie i-Spin Safe presahuje bezpečnostné nároky normy i-Size a jej bezpečnosť bola potvrdená aj švédskym Plus testom, ktorý je považovaný za ten najprísnejší test autosedačiek na svete.

Autosedačka Joie i-Spin Safe

Autosedačka Joie i-Spin Safe je protismerná varianta autosedačky i-Spin 360. Zachováva výhody tohto modelu, ale zároveň kladie ešte väčší dôraz na bezpečie dieťaťa.

Táto autosedačka je ale iba protismerná. Čiže ak by ste sa rozhodla dať dieťatko do smeru jazdy, tak to pri tejto autosedačke nie je možné.

Autosedačka Joie Steadi

  1 skúsenosť

Autosedačka Joie Steadi umožňuje voziť dieťa dlhšie proti smeru jazdy a zvyšuje jeho bezpečnosť v ranom veku. Patrí do skupiny 0 + / 1.

Iné i-Size autosedačky od značky Joie (do 105 cm) ktoré otočíte do smeru a zároveň v budúcnosti aj proti smeru jazdy sú:

Autosedačka Joie i-Spin 360

  1 skúsenosť

Autosedačka Joie i-Spin 360 je sedačka, ktorá sa dá použiť v smere a proti smeru jazdy. Pre použitie proti smeru jazdy - od narodenia až do výšky 105 cm. A pre použitie v smere jazdy od veku 15 mesiacov (min. 76 cm výšky) do výšky 105 cm.

Joie i-Venture

Popis

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.