Je autosedačka Joie Spin 360 vhodná pre 6 mesačné zatiaľ nesediace dieťa?

Zodpovedané
30. mar 2022

Dobrý deň,

mám 6 mesačné dieťa, ktoré ešte nesedí.

Bola nám odporúčaná autosedačka Joie Spin 360 v obchode, kde sme chceli kupovať nové väčšie vajíčko. To sa nám vraj už neoplatí. Táto sedačka sa dá aj polohovať tak, aby v nej dieťa úplne nesedelo. Veľmi sa mi na nej páči možnosť otáčania o 360°.

Je táto sedačka vhodná moje dieťa?

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, Joie Spin 360 sa dá napolohovať do 5 polôh. Ak je to vo Vašich možnostiach tak by som si trochu priplatila a zakúpila jej vylepšenú verziu Joie i-Spin 360, ktorá má o polohu viac (6 polôh). Má aj výsuvné prvky bočnej ochrany, viac priestoru pre nohy dieťaťa a je certifikovaná podľa najprísnejšej normy ECE R129 / 02 (i-Size).

Prajem šťastnú ruku pri výbere autosedačky 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.