Je autosedačka Klippan Triofix Recline so základňou bezpečná?

Zodpovedané
18. máj 2022

Dobrý deň,

zaujímal by ma Váš názor na autosedačku Klippan Triofix Recline so základňou. Z istých dôvodov nám vyšla ako jediná, čo by nám sadla. Zneisťuje ma len váhové rozpätie 9 - 36 kg.

Aký je Váš názor na túto autosedačku?

Ďakujem

Dobrý deň,

Klippan Triofix Recline so základňou je bezpečná a kvalitná autosedačka so životnosťou až 10 rokov vďaka spevnenej kovovej konštrukcii. Dobre sadne skôr štíhlejším ďeťom, vysokým min. 85cm. Napriek tomu, že váhové rozpätie je od 9-36kg, budete ju musieť neskôr vymeniť za sedačku z kat. 15-36kg, dieťa z nej vyrastie skôr, než dosiahne 150cm. Jej výhodou je základňa, ktorú je možné upevniť v aute systémom Isofix alebo ju pripútať bezpečnostným pásom auta.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek