Je autosedačka Zopa Protect i-Size kvalitná a bezpečná pre dieťa?

Zodpovedané
17. mar 2022

Dobrý deň,

syn má 14 mesiacov a 9,5 kg. Ešte ho vozíme vo vajíčku, lebo mu hlava nepresahuje opierku. Zväzujeme otočnú sedačku z dôvodu, lebo je to pre dieťa bezpečnejšie.

Pozerala som Petite&Mars, Chicco - sú však bez i-size. Vyhliadnutú mám aj Zopa Protect i-Size. Auto máme BMW kombi.

Aká je táto sedačka?

Ďakujem

Dobrý deň,

zo značiek, ktoré spomínate by som zvolila Zopa Protect i-Size.

Spĺňa ECE R 129 i-Size, ale testy ako ADAC a Dtest za sebou nemá.

Neviem či máte nejaký finančný strop. Osobne by som priplatila pár € a zvolila napríklad Joie i-Spin 360, ktorá sa stala víťaznou v teste ADAC.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.