Je pre 16 mesačné dieťa lepšia autosedačka Joie i-Spin Grow Signature, Britax-Römer Dualfix M i-Size alebo Joie i-Spin 360 E?

Zodpovedané
21. feb 2022

Dobrý deň,

chceli by sme kúpiť otočnu autosedačku pre 16 mesačné dieťa.

Páčia sa nám nasledovné:

  • Joie i-Spin Grow Signature
  • Britax-Römer DUALFIX M i-SIZE
  • Joie i-Spin 360 E

Viete ich porovnať?

Vajíčko Cybex Aton 5 nám do auta nesadlo, dieťaťu padala hlavička dopredu.

Ďakujem

Dobrý deň,

čo sa týka autosedačiek Joie, tak u nich problém že by do auta nesadli nie je.
Naopak u Britax-Römer autosedačiek častokrát tento problém je. Preto je lepšie, keby ste autosedačku odskúšali priamo vo Vašom aute.

Čo sa týka autosedačiek od značky Joie, ktoré spomínate, tak je to skôr o tom čo vyhovuje Vám. Či chcete autosedačku, ktorá Vám vydrží a čosi dlhšie. Aebo zvolíte autosedačku do 105 cm a potom zaobstaráte autosedačku do 150 cm.

Joie i-Spin Grow Signature je len novým variantom autosedačky Joie i-Spin 360, ktorá ponúka fantastickú úroveň bezpečia po dlhšiu dobu (do 125 cm). Navyše obsahuje luxusné látky kolekcie Signature.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.