Je pre 6 mesačného syna lepšia autosedačka Britax-Römer Dualfix M i-Size alebo Joie i-Spin 360?

Zodpovedané
24. jan 2022

Dobrý deň,

máme skoro 6 mesačného syna, ktorý meria cca 75 cm a váži 9 kg. Doteraz používal vajíčko Maxi Cosi Cabriofix, ale už mu je veľmi tesné. Zvažujem kúpu autosedačky Britax-Römer DUALFIX M i-SIZE alebo Joie i-Spin 360.

Ktorá má viac priestoru na šírku pre bábätko?

Ktorá má viac priestoru na nožičky?

Akú inú pokračovaciu sedačku otočnú o 360 stupňov by ste odporučili?

Ďakujem

Dobrý deň,

autosedačka Britax-Römer DUALFIX M i-SIZE neobsahuje zmenšovaciu vložku. Pri 6 mesačnom dieťati by som preto volila Britax-Römer Dualfix i-Size, ktorá vložku obsahuje.

Autosedačka Britax Römer Dualfix M i-Size

Autosedačka Britax Römer Dualfix M i-Size je vhodná pre deti od 61 do 105 cm. Orientovaná v smere jazdy pre výšku 76 - 105 cm. Orientovaná proti smeru jazdy pre výšku 61 - 105 cm. Vďaka rotácii o 360 ° možno autosedačku použiť v oboch smeroch. A vďaka bočnému natáčania k dverám auta je usadenie a pripútanie dieťaťa veľmi jednoduché.

Autosedačka Britax Römer Dualfix i-Size

Autosedačka Britax Römer Dualfix i-Size je najviac flexibilnou voľbou pre dieťa od narodenia do 4 rokov (105 cm).

Britax autosedačky majú širšiu opierku hlavičky a pri takomto maličkom dieťatku by sa mohlo stať, že mu v nej hlavička bude "lietať". Autosedačka nie vždy sadne do každého auta (ideálne odskúšať osobne).

Vhodnejšie a bezpečnejšie by bolo ešte vajíčko. Ale ak už chcete teda autosedačku, tak by som išla do Joie i-Spin 360.

Autosedačka Joie i-Spin 360

  1 skúsenosť

Autosedačka Joie i-Spin 360 je sedačka, ktorá sa dá použiť v smere a proti smeru jazdy. Pre použitie proti smeru jazdy - od narodenia až do výšky 105 cm. A pre použitie v smere jazdy od veku 15 mesiacov (min. 76 cm výšky) do výšky 105 cm.

Prípadne by som Vám odporučila ešte BeSafe iZi Turn i-Size (od 61 do 105 cm)

Autosedačka BeSafe iZi Turn i-Size

Autosedačka BeSafe iZi Turn i-Size je flexibilná otáčacia autosedačka pre batoľatá. Proti smeru jazdy je určená pre deti s výškou od 61 cm do 105 cm a po smere jazdy od 88 cm do 105 cm. Táto detská autosedačka s funkciou plnej rotácie 360 ​​° umožňuje pohodlné vloženie a vybratie dieťaťa z autosedačky v akejkoľvek pozícii.

Autosedačka ponúka nadštandardnú úroveň bezpečnosti, jednoduché nastavenie, odnímateľnú dvojitú vložku poskytujúcu extra komfort a stabilitu. Navyše skvelá poloha aj pre malinké deti. Hlavička počas spánku nepadá dopredu.

Nuna Prym (od 40 do 105 cm) kombinuje tlmiace materiály z absorpčnej peny EPS a patentovanej pamäťovej peny Tailor techTM s vysokopevnostnou škrupinou vystuženou oceľovými prvkami pre jej maximálnu odolnosť. V neposlednom rade umožňuje cestovať deťom do približne 4 rokov proti smeru jazdy, čo je jednoznačne najbezpečnejší spôsob cestovania vo vozidlách.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.