Ktorá autosedačka je najviac polohovateľná a vhodná pre ročné dieťa?

Zodpovedané
20. sep 2020

Dobrý deň,

hľadám autosedačku pre ročné dieťa. Rozhodujem sa medzi značkami Joie, Britax, Poled a Cybex. Najdôležitejšia je pre nás bezpečnosť v testoch a polohovateľnosť počas jazdy.

Ktorá je podľa Vás momentálne najlepšia?

Ďakujem

Dobrý deň,

ročné dieťa by som určite ešte nedávala do smeru jazdy. Tam by som volila otočnú v oboch smeroch alebo protismerku. Z polohovateľných počas jazdy vyberám tieto:

  • Cybex Sirona S i-Size - obojsmerná, kategória 0 - 18 kg, otočná 360 stupňov.
  • Joie i-Spin 360 - obojsmerná, kategória 0 - 18 kg, otočná 360 stupňov, vhodná aj na šikmejšie sedadlá v aute.
  • Nuna Prym - obojsmerná, kategória 0 - 18 kg, otočná 360 stupňov, vhodná aj na šikmejšie sedadlá v aute.
  • BeSafe iZi Turn i-Size - obojsmerná, kategória 0 - 18 kg, otočná 360 stupňov, vhodná aj na šikmejšie sedadlá v aute.
  • Axkid One - protismerná 0 - 23 kg, neotočná, výborná technologicky, ľahká váhovo a vydrží dlhšia ako do 18 kg.

Autosedačka Cybex Sirona S i-Size

Autosedačka Cybex Sirona S i-Size má jednou rukou ovládateľný inovatívny 360​​° otočný mechanizmus, ktorý poskytuje pohodlné nastupovanie a vystupovanie. Znižuje tak namáhanie chrbta rodičov.

Autosedačka Joie i-Spin 360

  1 skúsenosť

Autosedačka Joie i-Spin 360 je sedačka, ktorá sa dá použiť v smere a proti smeru jazdy. Pre použitie proti smeru jazdy - od narodenia až do výšky 105 cm. A pre použitie v smere jazdy od veku 15 mesiacov (min. 76 cm výšky) do výšky 105 cm.

-

Autosedačka Nuna PRYM

Autosedačka Nuna PRYM je ľahko ovládateľná vďaka možnosti natočenia o 360 stupňov a zároveň bezpečná, vďaka použitiu špičkových tlmiacich materiálov. Použitie proti smeru jazdy je pre výšku 40 - 105 cm. Použitie v smere jazdy je pre výšku 76 - 105 cm.

-

Autosedačka BeSafe iZi Turn i-Size

Autosedačka BeSafe iZi Turn i-Size je flexibilná otáčacia autosedačka pre batoľatá. Proti smeru jazdy je určená pre deti s výškou od 61 cm do 105 cm a po smere jazdy od 88 cm do 105 cm. Táto detská autosedačka s funkciou plnej rotácie 360 ​​° umožňuje pohodlné vloženie a vybratie dieťaťa z autosedačky v akejkoľvek pozícii.

-

Autosedačka Axkid One

Autosedačka Axkid One disponuje vo svojej triede najlepším nastaviteľným priestorom pre nohy vo vozidle.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute