Ktorá autosedačka sa dá polohovať priamo vodičom?

Zodpovedané
10. jan 2022

Dobrý deň,

11 mesačná dcérka momentálne používa vajíčko. Váži 8,5 kg a meria cca 80 cm. Máme Škoda rapid 2018 so šikmými sedadlami.

Hľadáme polohovateľnú autosedačku, ktorá bude otočná. Sedačka by jej mohla vydržať do 3 - 4 rokov. Samozrejme Isofix.

Vrak existuje aj taká, ktorá sa dá polohovať vodičom auta priamo z jeho miesta.

Aké sú Vaše návrhy?

Chceli by sme investovať medzi 400 - 500 eur.

Ďakujem

Dobrý deň,

za jazdy polohovať autosedačku vodičom nedoporučujeme.

Otočné autosedačky o 360 stupňov:

Autosedačka BeSafe iZi Turn i-Size

Autosedačka BeSafe iZi Turn i-Size je flexibilná otáčacia autosedačka pre batoľatá. Proti smeru jazdy je určená pre deti s výškou od 61 cm do 105 cm a po smere jazdy od 88 cm do 105 cm. Táto detská autosedačka s funkciou plnej rotácie 360 ​​° umožňuje pohodlné vloženie a vybratie dieťaťa z autosedačky v akejkoľvek pozícii.

Autosedačka Nuna Todl Next

Autosedačka Nuna Todl Next poskytuje vysokú úroveň bezpečia. Proti smeru jazdy sa používa od 40 - 105 cm a v smere jazdy od 76 - 105 cm.

Autosedačka Joie i-Spin 360

  1 skúsenosť

Autosedačka Joie i-Spin 360 je sedačka, ktorá sa dá použiť v smere a proti smeru jazdy. Pre použitie proti smeru jazdy - od narodenia až do výšky 105 cm. A pre použitie v smere jazdy od veku 15 mesiacov (min. 76 cm výšky) do výšky 105 cm.

Autosedačka Nuna PRYM

Autosedačka Nuna PRYM je ľahko ovládateľná vďaka možnosti natočenia o 360 stupňov a zároveň bezpečná, vďaka použitiu špičkových tlmiacich materiálov. Použitie proti smeru jazdy je pre výšku 40 - 105 cm. Použitie v smere jazdy je pre výšku 76 - 105 cm.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.