Ktorú autosedačku je možné uchytiť na Isofix a aj pomocou pásov?

Zodpovedané
22. feb 2022

Dobrý deň,

hľadám otočnú autosedačku, ktorá má možnosť uchytenia pomocou pásov a môžem do 15 mesiacov mať dcérku aj vpredu v protismere. Neskôr ju dám dozadu na Isofix. Ak by bol plač, tak potrebujem mať možnosť sedenia v protismere do 18 kg. Polohovateľnú a otočnú, cena do 250 eur.

Dieťa má momentálne 9 mesiacov. Sedadlá auta sú naklonené a v tej, čo máme teraz padá pri spánku hlava. Takže treba výraznejší sklon na spánok. Vyžadujem aspoň 3 polohy v protismere. Nie jedna - len ľah.

Aké sú Vaše odporúčania?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak hľadáte otočnú autosedačku o 360 stupňov a ešte aj s možnosťou pútania pomocou pásov, tak takú autosedačku nenájdete. Takéto autosedačky sa vyrábajú výlučne s pútaním na Isofix a ak by ste náhodou aj nejakú našla, tak to určite nebude autosedačka bezpečnej značky.

Čiže ak hľadáte otočnú o 360 stupňov tak potom na zadné sedadlá napríklad:

Alebo potom by bola možnosť zakúpiť sedačku Joie Every Stage FX, kde pri protismere jazdy autosedačku pútate pásom vozidla, v smere jazdy je pútaná Isofixom.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.