Kúpili sme autosedačku Joie i-Spin 360, ale máme sedadlá s vyšším sklonom. Ako to vyriešime?

Zodpovedané
18. jún 2020

Dobrý deň,

kúpili sme Joie i-Spin 360. Dovtedy sme však nevedeli, že isofixové autosedačky nie sú vhodné do áut, ktoré majú sedadlá s vyšším sklonom. Máme Opel Insigniu 2014.

Dá sa tento problém nejako riešiť?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

už ste ju v aute skúšali?

Práveže Joie i-Spin 360 E je jedna z tých autosedačiek, ktoré sú do áut so skosenými sedadlami vhodné. Mala by mať veľmi slušné polohovanie.

Autosedačka Joie i-Spin 360 E

  1 skúsenosť

Autosedačka Joie i-Spin 360 E sa od verzie i-Spin 360 odlišuje len tým, že neobsahuje delenú vnútornú vložku. Je teda vhodná až pre samostatne sediace deti.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute