Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Odporúčate kúpu autosedačky Britax Römer Advansafix?

Zodpovedané
14. sep 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom autosedačky Advansafix. 2,5 ročná dcérka má momentálne Dualfix i-size M. Dcérka meria 100 cm a váži okolo 14,5 kg. Dualfix by som už chcela posunúť najmladšej (6m, 7,5 kg a cca 70 cm). Staršej by som chcela Advansafix. Ide mi o možnosť 5 bodového pásu (máme aj top tether), ale aj trojbodového po čase samozrejme.

Ako je na tom, čo sa týka bezpečnosti?

Odporúčate kúpu autosedačky Britax Römer Advansafix?

Prípadne, vedeli by ste mi odporučiť aj nejakú inú a bezpečnejšiu?

Na cene mi nezáleží.

Ďakujem

Dobrý deň.

Advansafix i-Size je z hľadiska bezpečnosti správna voľba i z dôvodu, že bola schválená podľa nového nariadenia i-Size (R129), a preto bola testovaná podľa ešte prísnejších kritérií.

Autosedačka Britax-Römer Advansafix i-Size

Autosedačka Britax-Römer Advansafix i-Size je založená na ocenenom systéme ADVANSAFIX IV R - ide o ďalší krok v bezpečnosti. Bola schválená podľa nového nariadenia i-Size (R129), a preto bola testovaná podľa ešte prísnejších kritérií. Ponúka väčšiu bezpečnosť vďaka predĺženému využitiu až do 21 kg pre batoľatá a XP-PAD pre staršie deti.

Ak by ste sa chcela poobzerať aj po iných bezpečných autosedačkách a nemáte finančný strop, odporúčam Vám autosedačky:


Autosedačka BeSafe iZi Flex FIX i-Size

BeSafe iZi Flex FIX i-Size je schválená podľa nového nariadenia i-Size fáza 2 a je nastaviteľná do výšky od 100 do 150 cm, teda od 4 do 12 rokov. Patrí do skupiny II - III (15 - 36 kg). Inštalácia vo vozidle umožňuje vytvorenie priestoru až pre tri vedľa seba sediace osoby. Značka BeSafe pochádza z Nórska.


Autosedačka Joie i-Spin Grow

Autosedačka Joie i-Spin Grow je homologovaná podľa najnovšieho štandardu R129/03 (i-Size). Pre ochranu dieťaťa sa nebojí použiť pokročilé technológie Tri-Protect™ (Tri rôzne vrstvy tlmiacich materiálov vrátane patentovanej pamäťovej peny Intelli-Fit™), Guard Surround Safety™ (dodatočný prvok pridávajúci deformačnú zónu pre ochranu pri náraze z boku).

Prajeme šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂


Simonka
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk