Odporúčate nám kúpiť Britax Dualfix 2R alebo Joie i-Spin?

Zodpovedané
25. okt 2020

Dobrý deň,

máme auto Seat s Isofixom a šikmé sedenie.

Odporúčate nám kúpiť Britax Dualfix 2R alebo Joie i-Spin?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak máte šikmé sedadlá, tak určite nie Britax-Römer Dualfix 2 R. Nemá dostatočný sklon a dieťaťu by padala v protismere hlava.

Autosedačka Britax Römer Dualfix 2 R

Autosedačka Britax Römer Dualfix 2 R je najviac flexibilnou voľbou pre dieťa od narodenia do 4 rokov (105 cm). Sedačka s možnosťou otočenia o 360 stupňov ponúka rodičom i deťom maximálny komfort. Možno ju inštalovať po i proti smeru jazdy.

Pozor na Seat. Niektoré (čo viem - Leon, Altea a možno aj iné modely) Seaty majú Isofix veľmi nízko a akúkoľvek sedačku s Isofixom tam v protismere dáte, ale bude veľmi na kolmo (aj taká, ktorá ma dobrý sklon na spinkanie). Takže ak je tam Isofix fakt nízko (skoro až pod úrovňou sedadla), tak potom jedine niečo bez Isofixu.

Ak je ten Isofix rozumne, tak Joie i-Spin 360 je dobrá voľba.

Autosedačka Joie i-Spin 360

  1 skúsenosť

Autosedačka Joie i-Spin 360 je sedačka, ktorá sa dá použiť v smere a proti smeru jazdy. Pre použitie proti smeru jazdy - od narodenia až do výšky 105 cm. A pre použitie v smere jazdy od veku 15 mesiacov (min. 76 cm výšky) do výšky 105 cm.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute