Poradíte autosedačku 9 - 18 kg bez Isofixu do 100 eur?

Zodpovedané
10. jún 2020

Dobrý deň,

chceli by sme poradiť s výberom autosedačky pre druhé dieťa. Jednu máme Britax Römer King, ale odišli nám polystyrény.

Druhú by sme chceli podobnú tejto, ale oveľa lacnejšiu. Hľadáme už 3 mesiace a nevieme sa rozhodnúť akú. Našla som novú za 60, ale opierka hlavy sa nedá polohovať. Značku si nepamätám už.

Viete nám odporučiť nejakú maximálne do 100 eur a bez Isofixu?

Ďakujem

Dobrý deň,

nepíšete koľko mesiacov/rokov má mladšie dieťatko, ale dieťatku do minimálne 15 mesiacov neodporúčam ešte jazdiť v smere jazdy.
Stačí k tomu vidieť jedno video:

.

Obojsmernú by som Vám odporučila Joie Steadi. Na veľa stránkach po registrácii sa dá kúpiť okolo 110 eur a to je naozaj kvalitná autosedačka.

V smere bohužiaľ podľa mňa kvalitné, bezpečné a v cene do 100 eur nenájdete. Jedine Britax Römer KING ll, ale je tiež okolo 150 eur.

Autosedačka Joie Steadi

  1 skúsenosť

Autosedačka Joie Steadi umožňuje voziť dieťa dlhšie proti smeru jazdy a zvyšuje jeho bezpečnosť v ranom veku. Patrí do skupiny 0 + / 1.

Autosedačka Britax Römer KING ll

Autosedačka Britax Römer KING je sedačka pre deti od 9 mesiacov do 4 rokov (9 - 18 kg). Má integrovanú bočnú a čelnú ochranu pre bezpečnejšiu jazdu. Viac polôh sklápania zabezpečuje pohodlnú cestu spiacemu dieťaťu. Sedačka bola testovaná spoločnosťou ADAC (ADAC Online 06/2016) s hodnotením "DOBRÉ" a známkou 2,3.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute