Poradíte autosedačku pre 16 mesačné dieťa do auta Audi A4?

Zodpovedané
27. júl 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť s výberom autosedačky pre 16 mesačné dieťa, ktoré váži 9 kg a meria 80 cm. Ideálne s Isofixom do auta značky Audi A4 Avant.

Teraz máme Cybex Aton 5 s Isofixom. Dieťa sa vozí hlavne vpredu na spolujazdcovej strane, pretože vzadu bolo nespokojné a plakalo, keď nevidelo mamu. Ak cestujeme obaja s manželom, sedí vzadu.

Najviac inklinujeme k Römer otočnej o 360°, a to kvôli mojim problémom s chrbátom.

Nevieme sa ale rozhodnúť, či kúpiť ešte z kategórie do 18 kg a s možnosťou otočenia o 90°/360°, alebo radšej už kategóriu od 9 do 36 kg, ale bez možnosti otočenia. Finančne je 1.možnosť určite náročnejšia.

Zvažujeme aj sedačku, ktorú je možné kúpiť aj ako bazárovú, ale nie je to podmienkou. Hlavne nech je spoľahlivá a do max. 300 eur.

Ďakujeme

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute