Pre bábätko nechcem vajíčko. Akú autosedačku odporúčate?

Zodpovedané
2. máj 2022

Dobrý deň,

hľadám autosedačku pre bábo. Vajíčko nechcem. Chcem, aby ju malo dlhodobo. Pre staršiu máme Britax M-size (ak si dobre pamätám názov, ale teda od 60 cm výšky myslím).

Je niečo obdobné úplne od bábätká a potom na dlhšie?

Ďakujem

Dobrý deň,

z hľadiska bezpečnosti Vám pre bábätko rozhodne neodporúčam začínať hneď autosedačkou. V autosedačke nedosiahnete takú polohu pre dieťatko, akú má vo vajíčku.

Ak už by ste veľmi chceli autosedačku, tak radšej zainvestujte do BeSafe iZi Turn i-Size.

Prípadne by som zakúpila ešte autosedačku Joie i-Spin 360.

Ale ako píšem vyššie, pre novorodenca je potrebné vajíčko.

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.