Aký máte názor na nosič Lenka 4ever?

Zodpovedané
28. apr 2020

Dobrý deň,

som prvorodička, takže zatiaľ nemám skúsenosti s nosičmi. Čítala som kopec recenzií na nosič Lenka 4ever, no zaujímal by ma aj názor odborníka. Uvádzajú, že je vhodný od veľkosti 62.

Od akého veku dieťaťa je takýto nosič reálne využiteľný?

Po akom nosiči mám skôr siahnuť, aby bol využitý mesačným bábom?

Ďakujem

Dobrý deň,

podľa skúseností poradkýň, je tento nosič dobrý deťom od cca 3-4 mesiacov.

Nosiče, ktoré sú dobré aj takýmto malým deťom sú nasledovné:
Fidella Fusion baby size
Kokadi Flip baby size
Storchenwiege baby carrier
Rischino Flexible
Monilu Uni start

Najlepšie je nosič vyskúšať, či Vám je pohodlný a bude Vašim bábätkom vyhovovať - každý je iný, inak tvarovaný, Na internete nájdete viacero požičovní, kvôli súčasnej situácii majú však iné podmienky požičiavania, ako zvyčajne, treba sa spýtať priamo ich.
Keďže ide o nemalú investíciu, je dobré si ho vyskúšať (alebo viacero nosičov a porovnať si ich).
Stále však tvrdíme, že pre takto malé deti sú najpohodlnejšie šatky, ktoré sa im vždy vedia najlepšie prispôsobiť, nikde ich netlačia, vždy poskytnú oporu od jedného kolienka po druhé, nech je dieťatko akokoľvek veľké.

Viac sme sa o tom rozpísali na našom blogu - https://www.sestrice.com/684-sk/patri-novoroden...

Dúfame, že Vám naša odpoveď bola nápomocná, ak máte ďalšie otázky, smelo sa nás pýtajte 🙂
za Sestrice
Barbora