Mohol byť Femibion dôvodom potratu?

Zodpovedané
16. aug 2020

Dobrý deň,

tento rok v marci som si prešla MA potratom v 8. týždni, vývojovo 4. týždeň bez plodu. Príčina nezistená. Snažili sme sa vyše rok a pol a podarilo sa nám otehotnieť v ten istý mesiac ako som začala užívať Femibion 1.

Po 3 mesiacoch od kyretáže som absolvovala preventívnu prehliadku u môjho gynekológa a snaženie nám znova povolil.

Myslíte si, že k tomu potratu dopomohol ten Femibion, alebo to bola len zlá náhoda?

Chcela by som si ho nasadiť aj teraz.

Neublíži mi?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

Femibion je jeden z preparátov, ktorý pôsobí priaznivo pre tehotenstvo. Nebol príčinou straty.

S pozdravom