Odporúčate radšej ET alebo KET?

Zodpovedané
9. feb 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom mojej situácie. V utorok budem mať OPU (moje 4. IVF) a som rozhodnutá, že ak bude dostatok embryí a dobrá sliznica, tak by som rada išla do ET. Doteraz som mala 6 vkladov a práve ET bol jediný úspešný.

Stretla som sa s názorom, že sa odporúča skôr KET.

Keď by vychádzal 5. deň po PK na nedeľu a klinika vtedy nerobí, robí sa vklad o deň skôr či neskôr?

Ďakujem

Dobrý deň,

v prípade, že sú podmienky ideálne vrátane dobrej štruktúry a výšky sliznice odporučila by som ET.

V prípade, že je 5. deň nedeľa - transferuje sa v pondelok ráno (rovnaká úspešnosť).

Držím palce!

Dr. Rybanska