Absolvovala som 3. IVF. Dať PK či nie?

nemko
13. mar 2011

kocky prosim, vcera som absolvovala OPU (3.IVF) a mam sa rozhodnut ci dat PK alebo nie.Dnes som mala 8 embryi (embryolo.povedala, ze ekd do zajtra budu nahodou iba 4 kusy tak PK nie)a rozhodujem sa, kedze sa chcem rozhodnut spravne a tuzim aby 3 ivf vyslo potrebujem poradit ci PK ano alebo nie.Podotykam, ze sme mali spermose od darcu 😉 dakujem za Vase rady.

mircalla
13. mar 2011

Podla mna PK, 8 embryi je docela dost. Rozhodla by som sa ale podla toho kolko ich bude zajtra a akej budu kvality. Ja som mala PK aj s 5 vajickami a boli 2 blastocysty a na 3. den boli este stale 4 pekne embrya, na 5 den vsak uz len 2, takze to malo vyznam.Ale inak nie kazdemu PK vyhovuje (napriklad kto ma kratsi cyklus, tomu nemusi), ja som vsak vzdy otehotnela po PK. Ak budu zajtra aspon 4 embrya 4 bunkove isla by som do PK

tatinka
6. máj 2012

ahoj , chcela som ta pytat ci sa ti tretie ivf podarilo alebo nie,,,,mna caka druhe

dahra
6. máj 2012

Ja som mala po OPU len 3 vajíčka. Som si vravela, že ak sa oplodnia všetky 3 a 3 dni prežijú rovnaké, dám PK. Ak len dve, dám si ich vložiť obe bez PK. Nakoniec sa oplodnilo iba jedno, šli sme bez PK na ET tretí deň po OPU. Dnes mi už doma behá 21 mesačný drobec.

bobricek
9. máj 2012

Prepáčte chcem sa spýtať čo to je PK?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre