11 mesiacov sa mi nedarí otehotnieť. Môžu mi pomôcť vitamíny Femibion?

Zodpovedané
2. dec 2021

Dobrý deň,

11 mesiacov sa mi nedarí otehotnieť. Na gynekologickom vyšetrení bolo všetko v poriadku. Mám za sebou jeden cisársky pôrod 5 rokov dozadu.

Môžu mi pomôcť vitamíny Femibion, alebo je to len marketingový ťah?

Od času ako sa snažíme o dieťa, tak mi výrazne zoslabla menštruácia. Trvá maximálne 2 dni a potom len špiním.

Môže mať na to nejaký vplyv, a preto sa nám nedarí?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

vitamínové prípravky určite neuškodia. Ohľadom menštruácie, tak veľkú roku hrá aj vek. Vtedy časom menštruačné krvácanie zoslabne a cykly sú často anovulačné.

Držím palce

Dr. Nataliya Roshko
gynekologička
www.repromedica.sk