Je nutné dodržať časový odstup medzi očkovaním a insemináciou?

Zodpovedané
4. jún 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom vplyvu očkovania proti Covid-19 na plánovanú insemináciu. Druhú dávku vakcíny Pfizer by som mala dostať na prelome júna a júla. V júli by sme chceli začať s procesom v CAR. Začiatkom júla by som tiež mala dostať cyklus, počas ktorého musím brať Letrozol.

Je nutné, aby bol medzi očkovaním a insemináciou nejaký časový odstup?

Ďakujem

Dobrý deň,

nie nie je nutné mať odstup.

Nech sa Vám darí

Dr. Nataliya Roshko
gynekologička
www.repromedica.sk