Mám za sebou jeden potrat, umelé oplodnenie, PCO. Aké bylinky mi môžu pomôcť k otehotneniu?

Zodpovedané
24. jún 2022

Dobrý deň,

nedarí sa mi otehotnieť. Mám za sebou jeden potrat, umelé oplodnenie, PCO. Aktuálne beriem Medrol a zistili mi anti-zona-pellucida. Menštruácia bez liekov nepríde.

Je čínska medicína schopná pomôcť mi?

Aké bylinky mi viete poradiť?

Ďakujem

Dobrý deň.

Váš problém sa dá liečiť čínskou medicínou. Je to problém celého organizmu, a preto ho treba riešiť komplexne. V prvom rade sa musia liečiť PCO a harmonizovať menštruačný cyklus, aby sa približoval ideálnemu (28 dní a 4 – 5 dní krvácanie) a až následne sa môžete snažiť o otehotnenie.

Ak nie je zharmonizovaný menštruačný cyklus, ďalšie umelé oplodnenie Vám neodporúčam, pretože sa tým výrazne znižuje ovariálna rezerva a tým aj možnosť ďalšieho otehotnenia.

Čínska medicína má metódy na liečenie takýchto problémov pomocou bylinných zmesí, akupunktúry, dietetiky. Samostatné bylinky v monoterapii nemajú taký efekt, ako keď Vám dám namiešať bylinnú zmes presne pre Vás „na mieru“, ktorá bude liečiť organizmus ako celok.

Ak by ste potrebovali viac informácií, alebo by ste sa chceli objednať na terapiu, prosím kontaktujte ma prednostne telefonicky. Ak to nie je z Vašej strany možné, tak e – mailom.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/