Dvojročná dcérka má na uškách výrastky. Na ktorej klinike jej môžu pomôcť?

Zodpovedané
16. apr 2022

Dobrý deň,

dvojročná dcérka má od narodenia na oboch uškách výrastky, ktoré s ňou rastú.

Viete mi odporučiť plastickú detskú chirurgiu, kde sa s tým zaoberajú?

Ďakujem

Dobrý deň,

zákroky u malých detí, ktoré ešte nevedia spolupracovať pri lokálnej anestézii sa vykonávajú v celkovej.

Na to sú špecializovaní detskí anesteziólogovia.

Asi by som na Vašom mieste kontaktoval zariadenia, kde operujú aj malé deti.
Záleží, kam máte bližšie. Napríklad: Bratislava, Banská Bystrica.